Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник півосі Mercedes Vito 638 1996-2003 (45x85.3x8/15) Мерседес Вито 638
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 01020315B |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, V-Class, SL, Vito, C-Class, 124 |
- Ціна: 274 ₴
